Legalizacja butli LPG

Legalizacja butli LPG jest konieczna, jeżeli chcesz, żeby Twoje auto zostało dopuszczone do ruchu drogowego. Oferujemy profesjonalną legalizację butli gazowej, serwis LPG oraz przegląd LPG w atrakcyjnej cenie — szybko i sprawnie. Nasz warsztat to wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm oraz najnowocześniejsze technologie, gwarantujące funkcjonalność i oszczędności już od pierwszego tankowania samochodu.

Legalizacja butli gazowej ma miejsce już podczas montażu LPG. Homologacja LPG obejmuje zbiór dokumentów, potwierdzających przejście stosownych badań oraz bezpieczeństwo użytkowania zbiornika. Pierwsza legalizacja zbiornika LPG jest ważna przez 10 lat. Po tym okresie należy zgłosić się na przegląd LPG oraz ponowną legalizację lub wymianę zbiornika gazowego na nowy. Maksymalny okres homologacji zbiornika gazowego wynosi 20 lat.

W trosce o najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo zalecamy wykonywanie legalizacji zbiornika LPG po kolizji lub w przypadku, gdy pokonujemy dużą liczbę kilometrów — wcześniej niż po okresie 10 lat. Sprawny zbiornik auto gazu, gwarantuje Ci bezpieczeństwo na drodze!

Legalizacja butli LPG w Lublinie

Legalizacja butli LPG jest konieczna, podobnie jak ubezpieczenie OC. Bez stosownych dokumentów, potwierdzających legalizację zbiornika gazowego, auto nie zostanie dopuszczone do ruchu, a poruszanie się takim pojazdem jest nielegalne. Jeżeli nie wiesz, kiedy udać się na legalizację butli LPG — sprawdź tabliczkę znamionową, która znajduje się na zbiorniku lub przejrzyj dokumenty od TDT. Zachęcamy do kontaktu z naszym warsztatem w Lublinie, przy ul. Bursaki 6. Szybki czas realizacji wszelkich usług, pełny profesjonalizm naszych gazowników i atrakcyjne ceny. Wybierz nasz warsztat auto gaz. Zapraszamy.

legalizacja butli LPG Lublin